PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 502
oceny
7,3 10 1 147502
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

!

ocenił(a) film na 10

Kocham ten film! Aktorzy zagrali wyśmienicie i bardzo przekonująco. I jeszcze ta muzyka w tle, sama historia jest bardzo ciekawa i intrygująca : ) Po prostu cud, miód i orzeski :D

użytkownik usunięty
MrsMellark

Ja się zgadzam. Nie podchodziłam zbyt entuzjastycznie do tego filmu, a okazał się miłym zaskoczeniem. Po prostu mnie urzekł!

ocenił(a) film na 8
MrsMellark

Michelle Pfeiffer zasługuje na uznanie no i scena, w której Robert DeNiro tańczy kankana - po prostu niewyjęta! :D aktorzy pierwszoplanowi także fajnie zagrali swoje role. muzyka zrobiła swoje.

użytkownik usunięty
seattlee

Michelle wspaniała w roli wiedźmy.

ocenił(a) film na 10
MrsMellark

naprawdę wspaniały. Urzekający pod każdym względem, doskonała obsada, wspaniała wiarygodna gra aktorska każda z postaci wykreowana psychologicznie od początku do końca a role postaci idealnie wyważone w kwestiach epizod rola główna itd. Chociaż sądzę że to raczej zasługa autora ale też mało komu udaje się tak dobrze coś zekranizować. Wszystko wykończone w najdrobniejszych szczegółach, tło i te wszystkie gospody nie gospody słowem inscenizacja, efekty specjalne subtelne ale znaczące wcale nie przesadzone.Słowem; jaram się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones