PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 502
oceny
7,3 10 1 147502
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

10/10

ocenił(a) film na 10

Fantasy przygodowy z elementami komedii RObert De Niro hehe :D Piękny film, dobrze Mi
sie Go oglądało szkoda że takich produkcji jak ta jest znikoma ilość lub jej nie ma

ocenił(a) film na 10
DonOmar

http://www.filmweb.pl/film/Warcraft%3A+The+Rise+of+the+Lich+King-2013-334999 jedyna nadzieja ;]

ocenił(a) film na 9
saveferris

Przed chwilą skończyłam oglądać po raz kolejny. Niby nic takiego a nie wiadomo czym bardziej się cieszyć. Piękną miłością Tristana i Yvaine bądź jego rodziców, śmieszną choć nieco dramatyczną drogą do tronu królewskich braci,czy może ponadczasowym niekonwencjonalnym zachowaniem kapitana statku ;p Dołącza do moich <3

ocenił(a) film na 10
saveferris

''brzmi ciekawie'' Gwiezdny Pył mogę oglądać i oglądać! podobnych filmów nie ma, nawiasem mówiąc książka to tragedia!, nie ma odpowiednika tego filmu, jest on jedyny! może Piraci i Władca Pierścieni i tematyka związana z królem Arturem, ale jak na razie nie spotkałem się z ciekawą ekranizacją Artura!, ''Rycerz...'' był dobry, ale to nie to!

ocenił(a) film na 10
Kamillu25

no ok ja nie mam jakiś wielkich pretensji do LOTR'a ale weź tam jest ten pedalski Fred.. Fredo...czy jak on tam ma no poprostu nie moge z nim... nie jestem jakimś przeciwnikiem E.Wooda ale ta rola to porażka totalna a że jest prawie w całym filmie to i strasznie to rzutuje na odbiór całego filmu

a w ogóle to jest jeszcze Zaklęta w sokoła ;] ma swój klimat
Piraci są świetni ale to już troche inne klimaty... Stardust tak jakby siedział w "elfowych klimatach" jesli można to tak ująć ;] a Piraci to już troche inna bajka

ocenił(a) film na 10
saveferris

nie oglądałem Piratów i Władcy dla zasady! Zaklęta w sokoła mnie znudziła! Ani fabułą ciekawa, efekty jak na tamte czasy mizerne Willow ma magię, efekty jak na lata 80 te na dobrym poziomie, walka, magia, miłość i nienawiść oraz mase komicznych sytuacji daje niezłą zabwe!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones