PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 445
ocen
7,3 10 1 147445
6,7 23
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

Czy mi sie wydaje

ocenił(a) film na 9

czy to jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek ogladalem?

michat34

To chyba same gówniane filmy musiałeś oglądać.

kardrig

haha zapewne

ocenił(a) film na 10
michat34

tak to na pewno jeden z najlepszych jakie oglądałeś i ja też : ) a ten co ci napisał o gówn*ch to chyba lubi je jeść xd

ocenił(a) film na 10
michat34

Cudny na maxa..

michat34

nie wydaje Ci się.

ocenił(a) film na 10
michat34

Jedyny w swoim rodzaju:)

ocenił(a) film na 8
michat34

Jest niezwykły. Baśń na dorosłych. Na prawdę niesamowity.

michat34

Piękny film, efekty trochę słabę dlatego ocena 9 ,ale sama historia piękna :)

ocenił(a) film na 9
michat34

dla mnie był najlepszy

ocenił(a) film na 8
michat34

wszystko do czego przyłożył rękę Neil Gaiman jest klasą samą w sobie . cudowne komiksy , piękne książki .
polecam Gwiezdny pył w wersji "papierowej"

michat34

No jest magiczny. Wyobraź sobie że miałem na to iść do kina z ówczesną moją dziewczyną i w ostatniej chwili poszliśmy na kawę bo się rozmyśliła. O jak sobie plułem w brodę oglądając go na dvd ;)

ocenił(a) film na 8
olesku_pl

Dziwna dziewczyna. Kawę wybrała, haha.

ocenił(a) film na 7
michat34

To nie jest zły film, ale jeśli najlepszy, jaki oglądałeś, to obejrzyj wreszcie coś lepszego.

Irma100

Czytania ze zrozumieniem w szkole nie nauczyli? Nie odróżniamy znaczeń "najlepszy" od "jeden z najlepszych"?

ocenił(a) film na 7
Vendeur

Użyłam trybu warunkowego. Nie napisałam, że GP jest najlepszym filmem, jaki kolega michał34 obejrzał. Poradziłam tylko, że gdyby tak było, powinien obejrzeć coś lepszego.
Zanim zwróci się komuś uwagę na nieumiejętność czytania, warto najpierw samemu przeczytać dwa razy.
Pozdrawiam i wesołych świąt.

Irma100

Nie rozumiesz co inni piszą, ani co sama piszesz i jeszcze próbujesz pouczać. Wprost zasugerowałaś, nawet jeśli tylko przez przypuszczenie, że ten film mógł być najlepszym jaki widział, podczas gdy autor wyraźnie napisał, że "jeden z najlepszych". Naprawdę tak trudno przyznać się do błędu?

Stwierdzenia "obejrzyj wreszcie coś lepszego" nie wypada zaś nawet komentować. Nie każdemu jest dane zrozumieć Stardust, a jeszcze mniej osób potrafi się przenieść w jego świat. Wypada jedynie współczuć skromnej wyobraźni.

ocenił(a) film na 7
Vendeur

Czasem zwyczajnie brakuje słów. Jedyne co mogę napisać, to że serdecznie polecam książkę, na której podstawie nakręcono film. Jeśli uważasz, że film trudno zrozumieć, to książka może być wymagająca, ale rozwijająca.

ocenił(a) film na 9
michat34

Tego Ci nie powiem, ale wiem jedno: Ciężko znaleźć podobne poczucie humoru, ten reżyser ma unikatowy zmysł ośmieszania scen które tworzy i nasycania ich komizmem. Ja to kupuję na 100%

ocenił(a) film na 9
michat34

Może będą jeszcze lepsze, ale tu się przyłączam - świetny.

michat34

nie szalej... ;)

Opioid

A ja uważam że wcale nie szaleje - Na pewno jedna z lepszych baśni .

ocenił(a) film na 1
michat34

yyyy... czy mi się wydaje, że to jeden z nudnych filmów jaki mogłem oglądać?

ocenił(a) film na 7
michat34

Jest naprawdę fajny przez długi czas i zdecydowanie brakuje takich filmów, ale ten finał mnie zawsze niezmiernie irytuje, tragicznie zainscenizowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones