PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 486
ocen
7,3 10 1 147486
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył
ocenił(a) film na 7
Anaissa

Ja (właśnie) oglądam ;).

_Olinka_

Ja również.

MasterCaro

również.:)

zuza_81

Również.

donmaslanoz14

A ja właśnie parę minut po seansie. Szczerze mówiąc to liczyłem na więcej. Szczególnie, że ktoś tu próbował porównywać ten film do ,,Władcy Pierścieni". Teraz widzę, jakim idiotą musi być ten człowiek. W każdym razie film niezły (i taką ocenę mu dałem).

ocenił(a) film na 10
yrek125

Za Wladca Pierscienia nigdy nie przepadalem ale ten film mnie nie rozczarowal. Nawet nie przypuszczalem ze tak milo bedzie mi sie go ogladac. Takie fantasy pelna geba z romansem i przygoda.

Anaissa

chyba z 4 raz ogladalem swietna 'baja''

ocenił(a) film na 9
Anaissa

wiadome że po raz 2 obejrzalam :)

ocenił(a) film na 8
Anaissa

To także jeden z tych filmów który ma w sobie coś ,,więcej'',odrobinę ,,magii'' i o którym myślę parę tygodni po obejrzeniu

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Film nie pozostawia żadnego niedosytu jak większość produkcji :) jest genialny

ocenił(a) film na 10
Anaissa

Takie filmy trzeba posiadać, a nie w telewizji oglądać. Właśnie skończyłem oglądać. To jest najlepszy film o motywie baśniowym. Nawet Dużą Rybę przewyższa, której w sumie dawno nie widziałem :)

ocenił(a) film na 8
dornt

Cholera,miałem go sobie nagrać i w końcu nie nagrałem.Zresztą miejsce na dysku twardym mi się kończy :(

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Dzięki internetowi można w dzisiejszych czasach mieć takie filmy w jakości DVD bądź BlueRay . Wystarczy dobrze poszukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones