PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 486
ocen
7,3 10 1 147486
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

i mam nadzieję że nigdy nie będe musiała oglądać czegoś równie nudnego

aga373

zdecydowanie popieram.. z trudem się go ogląda, wymuszona, oczywista fabuła. 4/10 za zdjęcia.

ocenił(a) film na 9
kasiek94

"wymuszona, oczywista fabuła..." a nie sądzisz, że sama sobie przeczysz? czy to zbyt głęboka myśl jak na twoje możliwości przerobowe?

aga373

nie ma jak to oceniać film w połowie seansu

użytkownik usunięty
aga373

e... na pewno oglądałyśmy ten sam film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

dokladnie to samo pomyslalam...1/10?? u mnie ma 10/10 :) uwielbiam ten film jest cudny :>

edzio_88

Też go uwielbiam , oglądam już czwarty raz i za każdym razem się zachwycam .

ocenił(a) film na 7
aga373

To chyba niewiele widziałaś. Rozumiem że mógł Ci się nie spodobać i Cię nudzić, ale żeby ocenić ten film na 1/10 to już ciężko zrozumieć ...

ocenił(a) film na 10
aga373

jeśli nie potrafisz docenić uroku baśni to musisz być bardzo biednym człowieczkiem

ocenił(a) film na 10
aga373

No mnie dziwi to stwierdzenie: film jest o nudny. No ale to fantastyka a jak ktoś za takim klimatem nie przepada ( a jest takich osób znacznie więcej od tych, którzy go lubią) to go to nudzi. Ja uwielbiam fantasy więc wszystkie filmy i książki uwielbiam. A Gwiezdny Pył jest świetnie zrobionym filmem! Chyba moim ulubionym fantasy!

aga373

Dziwi mnie Twoja wypowiedź, bo naprawdę ciężko powiedzieć, że ten film jest nudny. Chyba, że ktoś wybitnie nie lubi fantasy. Mimo to, argument "film jest nudny" nie tłumaczy oceny 1/10. Mogłabyś podać inne powody takiej oceny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones