PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 487
ocen
7,3 10 1 147487
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

Nie zrazajcie sie jezeli oceniam film na 6+/10! Moim zdaniem byly momenty gdzie akcja sie dluzyla (i to jest glowny minus filmu). Duzym plusem oceniam humor w filmie, (czarny humor). Co do obsady to sadze, ze De Niro nie tylko jest najlepsza czescia filmu, co nawet powiedzialbym ze ratuje film. Ocena filmu jest tylko i wylacznie moja opinia, prosze sie nie zrazac!
PZDR

ocenił(a) film na 8
thorin_Wlkp

Zgadzam się z Tobą wyłącznie w tym,ze De Niro był świetny w Gwiezdnym Pyle.

ocenił(a) film na 8
thorin_Wlkp

Otoz ja tez wogole nie ogladam fantasy ale wybralem sie wczoraj z dziewczyna i musze powiedziec ze calkiem calkiem ;) Oprocz kilku zgrzytow (przerywanie istotnych motywow jakimis komediowymi :/, ta sztuczka koza ktora spadla po uderzeniu jednorozca XD i za duzo tej zielonej magii) bylo przyjemnie - swietne plenery + muzyka

ocenił(a) film na 7
thorin_Wlkp

Ja daje 7/10 bo... podobał mi się film, tak jak wyżej fajna rola De Niro, ale nie zapominajcie też o innych aktorach. Claire Danes grała całkiem całkiem, chociaż trochę mnie śmieszyły jej miny (xDxDxD) ale to tylko subiektywne odczucie

ocenił(a) film na 8
Jakubs11

Ja uważam, że film jest bardzo dobry.Oczywiście szkoda, że De Niro zagrał tak małą rolę, lecz była bardzo dobrze zagrana i świetnie to wyszło...+
Szkoda tylko, że cały czas wiedziałam co się stanie...Wolę troszkę pomyśleć nad filmem, mimo to 10/10

ocenił(a) film na 9
julka1994_2

Jak dlka mnie jedna z najpiękniejszych baśni- polecam wszytskim ;-) 9/10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones