PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 486
ocen
7,3 10 1 147486
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

Fajnie, że biorą się za ten film. Choć nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w książce nie było żadnego kapitana Szekspira, którego ma zagrać De Niro. W sumie to aktorzy pasują dosyć dobrze do ról. Zobaczymy co dalej...

digital8

Uaach, już przytupuję z niecierpliwości...

Tuulikki

ja pojde na to.Juz nie moge sie doczekac

ocenił(a) film na 8
digital8

Syn Tristrana??? O ile dobrze pamiętam, to nie miał dzieci, a wiążąc się z Gwiazdą nie mógł mieć!!! Czyżbym coś przeoczyła???

ziena

Chyba nie... ot całe wymagania producenta ^^'

ocenił(a) film na 9
digital8

To ten kapiutan latającego statku. Jego wątek będzie znacznie ważniejszy niż w książce.

ocenił(a) film na 7
Manni

Tylko że w książce nazywał się Johannes Alberic.

ocenił(a) film na 8
digital8

A co z Victoriia? Zostawi ja dla Yvaine? Bo nie czytałam ksiazki :D

ocenił(a) film na 8
Klaux

w książce nie był z Victorią ( w tym sensie, że nie byli parą ). Kiedy Tristran wyruszył do Krainy Czarów ona zaręczyła się z innym i powiedziała mu kiedy wrócił. Ale to i tak już nie miało większego znaczenia bo Tristran pokochał Yvaine :)

ocenił(a) film na 8
Ms_Ramone

uuuu...to szkoda bo Victorię, gra Sienna, któą uwielbiam i myślałam ze bedzie z Tristanem :) ale skoro autor ksiazki chciał inaczej :)

ocenił(a) film na 8
Klaux

no ale wiesz, Victoria była raczej antypatyczną postacią :P co innego Yvaine :)

ocenił(a) film na 8
Ms_Ramone

tak czy siak do kina trzeba sie na to udac! szkoda tylko ze Victoria to antypatyczna postac!

digital8

super ze bedzie film.Ja ksiazke czytalem

digital8

Czy tytuł książki jest taki sam jak tytuł filmu? Chciałabym ja przeczytać za nim obejrze ta ekranizację x]

kidia

Dokładnie tak: Nail Gaiman "Gwiezdny Pył". Książka interesująca, aczkolwiek jak dla mnie troszeczkę za krótka ;) Polecam do szybkiego poczytania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones