PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273934}

Gwiezdny pył

Stardust
7,3 147 502
oceny
7,3 10 1 147502
6,7 24
oceny krytyków
Gwiezdny pył
powrót do forum filmu Gwiezdny pył

Nie mogę doczekać się tego filmu. Szkoda że tak późno. Bardzo cenie Neila Gaimana ale obawiam się ze wizji z jego książek nie da się całkowicie przenieść na ekran. Ale jak to w przypadku ekranizacji spodziewam się ze nie bede zadowolona jak zresztą z większości :P

Vivien_2

Wlasnie obejrzalam zwiastun i musze przyznac,ze zapowiada sie rewelacyjnie:)Kolejny film na ktory czekam z niecierpliwoscia;)

Pistacia

widzialem w kinie zapowiedz fajnie sie zapowiada

ocenił(a) film na 6
Vivien_2

Właśnie też boję się tego, że Gaiman kinematografia nie jest jeszcze gotowa na Gaimana, ale nigdy nie wiadomo:P Obsada jest niezła , a nawet dobra także może być genialnie, a może być "Eragon" z całym szacunkiem dla fanów.

użytkownik usunięty
Vivien_2

Własnie, może im wyjść "eragon" jak to ujął mój przedmówca, ale oby nie. I tak czekam z niecierpliwością. I tak pójdę do kina:)

ocenił(a) film na 8
Vivien_2

Czekam i się boję... Czy Hollywood uszanuje Gaimana?

Vivien_2

Byłem na spotkaniu z Neilem w Krakowie. Mówił sporo na temat tego filmu i jego opinia jest raczej dobra. Poza tym filmu nie można traktować, w ten sam sposób co książkę. Jest to zupełnie inna konwencja i pewne zmiany/skróty są konieczne. Ważne jest to czy zostanie oddany klimat książki, podobnie jak to miało miejsce w przypadku np. "Władcy Pierścieni". No ale żby się przekonać trzeba poczekać niestety do października :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones