PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31441}

Pirat

The Pirate
7,0 367
ocen
7,0 10 1 367
8,0 4
oceny krytyków
Pirat
powrót do forum filmu Pirat

Fantastyczny!

ocenił(a) film na 10

Sięgnęłam po ten film trochę z braku laku. Chciałam obejrzeć coś z Kelly'm i trafiłam na to :D i jestem oczarowana! :D mojemu romantycznemu sercu podobała się historia dziewczyny, która marzy o przygodach u boku wymarzonego mężczyzny, poza tym jestem wielką fanką musicali, piosenki i układy taneczne są w najlepszym rodzaju! Dodatkowo można nacieszyć oczy wspaniałymi kostiumami, które wyglądają jeszcze cudowniej w Technicolorze :) Dodatkowo, choć nigdy nie uważałam Gene'a za jednego z najprzystojniejszych to po tym filmie zmieniłam zdanie całkowicie :D z dłuższymi włosami i małym wąsikiem wyglądał cudownie, do tego bardzo dobrze w tym filmie go ubierali. Oczywiście muszę dodać, że niesamowicie się popisał talentem tanecznym i aktorskim. Tam gdzie pasowało był romantyczny, delikatny i po prostu uroczy (z tymi swoimi brązowymi oczami!), a w innych momentach trochę sarkastyczny, brawurowy, wesoły :D fantastyczna mieszanka! :D Jak dla mnie skradł cały film, chociaż Judy Garland jak zawsze była olśniewająca :) W "Piracie" jest wiele fenomenalnych scen, które długo będę wspominać ze śmiechem, albo łezką w oku :D Genialna produkcja! Gorąco polecam! :D

ocenił(a) film na 9
Aktoreeczka

Czytałam w biografii Judy, że ponoc Gene spędzał dużo czasu na naradach z Minnellim tu zwiększyć jego rolę i przez to Judy czuła się wykluczona i ogólnie miała problemy psychiczne i próbę samobójczą w czasie kręcenia i stąd myślę też jej słabszy występ, a przynajmniej to, że w porównaniu do Gene'a Judy wypadła ciut blado.

ocenił(a) film na 10
Lady_Eowyn

Ciekawe.... a ja czytałam, że Judy i Gene się przyjaźnili i gdy ona miała słabsze chwile (co niestety zdarzało się często :() to Gene był dla niej wsparciem... ale różne rzeczy się działy... a może to po prostu mniej ambitna rola dla Judy? chociaż moim zdaniem wykonała kawał dobrej roboty :)

ocenił(a) film na 9
Aktoreeczka

Faktycznie, można wywnioskować z mojej wypowiedzi że się nie lubili, ale zapomniałam dopisać, że Judy w ramach "zemsty" na mężu to po wskazówki jak grać chodziła właśnie do Gene'a. Zresztą on się o niej bardzo ciepło wyrażał. Mój błąd, że tego nie dodałam :)

ocenił(a) film na 10
Lady_Eowyn

i to dzięki Judy Gene wybił się w filmie :) zobaczyła go ponoć na Brodwayu i poprosiła o obsadzenie go razem z nią w filmie „dla mnie i mojej dziewczyny” :) to urocze :) moim zdaniem :)

ocenił(a) film na 6
Aktoreeczka

A on się jej odpłacił występem w "Summer Stock", do którego wytwórnia nie chciała zaangażować M. Rooneya *miał słabszy okres), tylko szukali większego nazwiska. Dlatego do filmu został zaproszony Gene. Jednakże nie miał zamiaru w nim wystąpić. Zrobił to tylko dla Judy, która przeżywała wtedy bardzo ciężki okres. Nie chcąc jej zostawić na lodzie: zgodził się na film i w czasie jego kręcenia bardzo ją wspierał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones