PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10047641}
6,1 781
ocen
6,1 10 1 781
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
powrót do forum filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare

Ostatnie trzy jego filmy to w sumie kopiuj wklej. Troche momentami fajnej akcji, przeciągane przez nudne, nieistotne sceny. Film ma 2 godziny, próbował być trochę nowymi Bękartami Wojny ale nie wyszło. Idealnie by pasował do ramówki Netflixa, najśredniejszy z średniaków.

SC10n

o ile film ze Stathamem mogę zrozumieć, że był zrobiony jak kolejny akcyjniak na jego modłę, tak tutaj miał cholernie dobrą ekipę i świetnych aktorów i zrobił coś przeciętnego. Może powinien jednak zrobić tego trzeciego Sherlocka, bo to chyba ostatnie jego solidnie dobre filmy.

ocenił(a) film na 5
puchoo

a to nawet nie wiedziałem że Sherlocki są Ritchiego. najgorsze jest to że w połowie filmu, który był dla mnie losowanką, pomyślałem sobie że wygląda jak ostatnie filmy Guya Ritchiego (i to nie w pozytywnym sensie) i co, sprawdzam obsadę i reżyser Guy Ritchie. Starość dopada i jego i mnie.

SC10n

Oczywiście że Sherlocki są jego i ubolewam że nie zrobił 3 a czas zajmują mu inne filmy. Jeszcze Gentleman trzymał poziom ale to tez ze względu na ten jego stary "brytolski" klimat pierwszych filmów. Nie każdy musi mieć ciągle dobre filmy na koncie i każdy ma swój czas kryzysu, dlatego wierzę że zrobi jeszcze coś ciekawego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones