Edie Sedgwick

Edith Minturn Sedgwick

8,8
20 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edie Sedgwick

kto zna jakieś dobre biografie o niej?



Edie_Sedgwick_

nie ma polskiej biografii Edie.. moze poszukaj czegoś w ksiązkach o Warholu?

Edie_Sedgwick_

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,4468453.html

mts

dzieki, świetny artykuł, ale nie znasz może jakiejś ksiażki choćby po angielsku?

Edie_Sedgwick_

Ja zamówiłam w empiku jej biografię po angielsku "Edie: American Girl" Jean Stein. Książka jest bardzo szczegółowa, ma bardzo długi wstęp o całej rodzinie Sedgwicków ,wiele ciężko dostępnych zdjęć i mnóstwo ciekawostek z życia Edie których nie można znaleźć w internecie. Warto ją kupić.

Beata_4

Ja bym bardzo chciała mieć książkę Edie.Girl on Fire , ale niestety na razie w Polsce jej nie widziałam , a z Ebay'a drogo to kosztuje ;(

Lavendery

właśnie znalazłam tą książkę w empiku kosztuje ponad 100zł:/ ale wydaje mi sie że warto ją kupić:)

Beata_4

też ją własnie dzisiaj zamówiłam będzie za 15 dni!

Edie_Sedgwick_

OMG!!!OMG!!!OMG!!!!OMG!!OMG!! hurrraaaa.

Lavendery

jak przyjdzie ta książka to mogłabyś napisać mniej więcej co w niej jest? więcej tekstów czy bardziej zdjęcia ? Bo jestem prawie zdecydowana ją zamówić [prawie przez koszty] ..

Lavendery

książka jest po angielsku ale pisana dośc prostym językiem, jest trochę zdjęć i duuuuużo info. Za niedłgu może w końcu znajdę czas żeby ja przeczytać:( bo póki co dobrała się do niej moja mama i mówi że warto było ją kupić:)

Beata_4

no ja właśnie też się przymierzam, żeby kupić na ebayu, ile dałaś w empiku?

Edie_Sedgwick_

sporo o niej jest napisane w biografii Warhola (swoją drogą jedną z lepszych jaką czytałam) http://www.empik.com/andy-warhol-zycie-i-smierc-bockris-victor,237201,ksiazka-p

mayka_og

nfhihsdiu książka jest dosyć droga. Chyba 112 zł. Ale uważam , że warto bo jest tam całkiem sporo zdjęć archiwalnych , jest ciekawie napisana i wydana na błyszczącym papierze :-) .

Lavendery

jak papier jest błyszczący to się muszę skusić :)

Edie_Sedgwick_

polecam bookcity.pl - jest o połowę taniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones