Jason Flemyng

7,1
9 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Flemyng

Może mi ktoś polecić jego najlepsze filmy, które można zobaczyć na internecie?

muchaa16

1. Przekręt
2. Porachunki
3. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
4. Gwiezdny pył
5. Liga niezwykłych dżentelenów
6. starcie tytanów

Przekręt dałem dla zasady po to wypasiony film jest i basta, a co do Jasona to gra tam małą rolę cygana który przeważnie stoi niedaleko Brada Pita i powtarza po nim to co powiedział. W porachunkach gra jedną z głównych ról i jest go że tak powiem pełno w tym filmie. Ciekawy przypadek Benjamina jest też niesamowitym filmem w którym obsada robi wielkie wrażenie a Jason zagrał tam niezbyt wielką rolę Thomasa, którego widać może przez 10 minut filmu. Jeśli chodzi o gwiezdny pył jego rola ograniczyła się i tutaj do asystowania plejadzie gwiazd, ale bardzo fajnie mu to wyszło, a grał jednego z synów króla którzy aby przejąć tron mordują się nawzajem co jest dość śmieszne. W lidze znowu widzimy obsadę że ja pierdziele, a Mr. Flemyng jest dość często pokazywany i robi niezłą rozpierduchę. W filmie pt. starcie Tytanów powiedział bym że gra jedną z ważniejszych ról upadłego a zarazem przeklętego króla który chciał dać łupnia bogom i pokazać co to nie on ale mu nie wyszło i przez większość swojego czasu na ekranie, a jest jego dość mało, około 20 minut, pokazuje brzydką mordę zrobioną przez speców od efektów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones