Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

Ogólnie jak dla mnie Sienna to jedna z najpiękniejszych i moich ulubionych aktorek. Najlepsze role Sienny to według mnie : 1)Dziewczyna z fabryki -Genialnie zagrana rola Eddie . Film bardzo ciekawy . Jak na razie nie udało się Siennie zagrać lepszej roli. 2)Dziewczyna Hitchcocka - świetna rola muzy mistrza , który zaczyna mieć na jej punkcie obsesję . A Sienna gra i wygląda olśniewająco. 3)Snajper-ciekawy film . Sienna dobrze zagrała żonę , którą żyła w ciągłym strachu o ukochanego męża. I miło było zobaczyć ją jako brunetkę. 4)Rozmowa z gwiazdą -świetny film i świetna rola aktorki .

użytkownik usunięty

No i z tych mniej ambitnych. Super zagrała w filmach Alfie i Casanova.

Jako Tippi Hedren w Dziewczynie Hitchcocka. Pokazała tam, że ma nie tylko piękną urodę. Wypadła świetnie. Dobrze sobie poradziła w Factory Girl. W Snajperze nie miała za bardzo jak się wykazać. Była ok. To samo w Foxcatcher i Layer Cake. Po prostu pasowała do swoich ról. Podobała mi w High-Rise i w The Lost City of Z. W tym drugim filmie, w szczególności na końcu była niesamowicie wzruszająca. W Alfie jej nie pamiętam.
Mam jeszcze kilka filmów z nią do obejrzenia. Piękna kobieta, grać potrafi, ale wiem, że stać ją na więcej. Za dużo ról drugoplanowych i przez to nie może rozwinąć skrzydeł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones