Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

Wcale jej nie poznałem w G.I. Joe. Pomyślałem, ale śliczna dziewczyna ciekawe co to za aktorka i kiedy w końcu się połapałem kim jest to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Niebo a ziemia. Powinna przefarbować się:)

SUB_ZERO_2

oj tak tak, no ale jest ogolnoswiatowa moda na blondynki wiec co zrobic

SUB_ZERO_2

nie ma mowy ! Sienna jest piękna jako blondynka, w czarnych wyglada okropnie nijako

hananas

Myślę tak samo. Kobieta wygląda najpiękniej w naturalnym dla siebie kolorze włosów ponieważ naturalny kolor idealnie komponuje się z karnacją skóry, kolorem oczu itp. W czarnych włosach wygląda przeraźliwie blado ponieważ jako NATURALNA blondynka ma jasną karnację skóry. Naturalność przede wszystkim. Nie rozumiem tych zachwytów nad czarnym kolorem jej włosów wygląda w nich okropnie poza tym najpierw krytykujecie że dziewczyny się farbują a za chwilę komplementujecie że Sienna się przefarbowała. Widzicie dysonans ?

SUB_ZERO_2

Tak tak, w czarnych włosach jej do twarzy, pasują jej bardzo. Tak w ogóle to w G.I Joe wyglądała najseksowniej spośród jej wszystkich ról.

Stachu7

Potwierdzam:)

SUB_ZERO_2

Nie zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Jak napisałem wcześniej Kobieta wygląda najpiękniej w naturalnym dla siebie kolorze włosów ponieważ naturalny kolor idealnie komponuje się z karnacją skóry, kolorem oczu itp. W czarnych włosach wygląda przeraźliwie blado ponieważ jako NATURALNA blondynka ma jasną karnację skóry. Naturalność przede wszystkim. Nie rozumiem tych zachwytów nad czarnym kolorem jej włosów wygląda w nich okropnie poza tym najpierw krytykujecie że dziewczyny się farbują a za chwilę komplementujecie że Sienna się przefarbowała. Widzicie dysonans ?

Stachu7

w Snajperze też świetnie wyglądała jako brunetka i rola fajna :)

SUB_ZERO_2

G.I Joe nie widziałem, zobaczyłem ją w takim wydaniu dopiero w "American Sniper", wygląda o niebo lepiej, w ogóle nie poznałem że to Sienna, którą znam z "The Edge Of Love".

SUB_ZERO_2

zobaczyłam ją w AMERICAN SNIPER myśle jaka śliczna!
wchodzę na profil i widze BRZYDKĄ blondynkę ;/ rzeczywiscie kolor wlosow w jej przypadku daje niesamowicie wiele!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones